Havaalanına indiğiniz anda dışarıda isminizin yazılı olduğu boardlar ile bekleyen güler yüzlü, profesyonel ve alanında deneyimli personelimiz ile karşılama yapılır.  Bagajlarınıza yardımcı olarak  sizi hazır olarak bekleyen aracımıza kadar eşlik ederek, belirtmiş olduğunuz adrese rahat, konforlu bir şekilde ulaşmanız sağlanacaktır.

Havaalanına gidişte ise belirtmiş olduğunuz saatten en az 15 dakika önce hazır olarak bekleyecek olan  personelimiz, size geldiğini belirttikten sonra bagajlarınıza yardımcı olarak aracımıza kadar eşlik edecektir. Size rahat, konforlu ve huzurlu bir yolculuk sağlayarak  araç içindeki günlük gazete ve dergiler eşliğinde siz farkına bile varmadan havaalanına geleceksiniz.Yine bagajlarınıza yardımcı olacak personelimiz  sizi uğurlayacaklardır.

Bizimle yapacağınız kısa seyahatinizde, güven, konfor ve ekonomikliğin dışında sizin ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek ve yolculuğunuz başlamadan önce yada yolculuk sonrası ikametgahıza giderken rahatlığın keyfini çıkaracaksınız.

Çalışan personelimiz takım elbiseli, günlük traşlı ve bakımlı, profesyonel, Src belgeli, psikoteknik belgeli, trafik kurallarını her ay verilen düzenli eğitimlerimizle çok iyi bilen saygılı, güler yüzlü kişilerdir.

Araçlarımızın tüm teknik ve periyodik bakımları düzenli olarak yapılmakta, günlük temizlik bakımları asla aksatılmamaktadır. Ayrıca günlük trafik yoğunluğu ve gecikmeleri önlemek için gps ile uydudan sürekli olarak takip edilmektedir.

Menü