Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Uzun dönem araç kiralama fiyatları uygun seçenekler ve kişiye özel kiralama fırsatlarıyla Tanem Rent A Car’da sizleri bekliyor. Ankara ve çevre illerindeyseniz; iş gezisi, tatil ya da ziyaret gibi sebeplerle Ankara’ya gelmişseniz kiralama koşullarımızı inceleyin.

Uzun dönem araç kiralama fiyatları, bir şehirde uzun süre kalması gereken ya da tatil amaçlı başka bir şehre giden müşterilerimiz için idealdir. Araç kiralayarak hem aracın masraflarından tasarruf yapabilir hem de sigortayla güvence altına alınmış kiralık aracınızla her daim yolunuza devam edebilirsiniz.

Ankara Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Uzun dönem araç kiralama fiyatları kiralamak istediğiniz aracın tipine, modeline ve kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir. Sizi yol ve taksi masraflarından kurtaracak, istediğiniz yere istediğiniz saatte ulaşabilmenizi sağlayacak; ayrıca ticari işleriniz için de fırsatlar sunacak araç tiplerimiz şunlardır:

  • Ekonomik
  • Premium
  • Ticari
  • SUV

Her biri bütçe dostu olan kiralık araç seçeneklerimiz, her ihtiyacınızı karşılayacaktır. Haftalık, aylık ya da yıllık araç kiralama esnekliği sayesinde iş gezilerinize, seyahatlerinize ya da günübirlik yolculuklarınıza kendi aracınızla gitmek istemeyeceksiniz.

Ne kadar uzun süreli araç kiralarsanız o kadar tasarruf edeceksiniz. Ayrıca, uzun dönem araç kiralama kampanya seçeneklerimizden de faydalanacaksınız. Kampanyalardan haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Bireysel Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama Kampanya

Tanem Rent A Car’ın araç kiralama kampanyalarını tercih etmenin avantajları şunlardır:

  • Acil araç değişimi: Bir kaza ya da arıza durumunda, acil işlerinizi halletmeniz için araca ihtiyacınız olabilir. Başka bir araç satın almanın mümkün olmadığı durumlarda uzun dönem araç kiralama oldukça avantajlıdır.
  • Geçici araç: Ticari ya da başka sebeplerle araca ihtiyacınız varsa esnek kiralama koşullarından faydalanarak size özel kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
  • Tatil: Uzun süreli araç kiralama ile tatile çıkabilir, Türkiye’nin çeşitli yerlerinde güvence altındaki aracınızla seyahat edebilirsiniz.
  • Sezonluk anlaşma: Uzun vadeli projeleriniz ya da firmanız için araca ihtiyacınız varsa uzun vadeli kiralama anlaşmalarıyla ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Filo Kiralama Fiyat

Tanem Rent A Car’da sadece bireysel ya da uzun dönem araç kiralama seçenekleri yok. Operasyonel araç kiralama, VIP araç kiralama, filo kiralama fiyat bilgilerini ve koşullarını öğrenmek için bizi arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü